Strategie značky pro neziskovky

Za jakou vizí vaše organizace směřuje? Ke komu mluví? A co by o sobě měla dlouhodobě říkat? Pokud je tohle něco, s čím se tak trochu perete, přijďte na náš workshop a odejdete se znalostí principů a postupů pro tvorbu strategie značky, které vám pomohou v rozhodování a s řízením celé organizace. Společně si projdeme nejdůležitější části procesu a pod naším vedením také budete mít prostor začít sepisovat to, na čem stojí právě vaše značka. Zároveň se naučíte, jak postupovat, abyste se svým týmem mohli strategii značky zfinalizovat.

Lektor

Anna Mejsnarová

Taste

Anna Mejsnarová  vede strategické oddělení v digitální agentuře Taste. Specializuje se na tvorbu značek pod hlavičkou značky Lovebrand. Dříve působila jako vedoucí kreativního a social media týmu. Zkušenosti sbírala i jako konzultantka pro social obsah v TV Nova nebo jako Content Leader v digitální agentuře PRIA. Anna vám pomůže položit si správné otázky a najít řešení, se kterými budete umět dlouhodobě pracovat.


 

Registrace na kurz

Anna Mejsnarová
2 190 Kč
10.11.2021 od 9:00 – 10.11. 16:00
ČCE - Husův dům (Praha)
7 hodin
Workshop je určený pro lidi, kteří přímo ovlivňují nastavení vaší značky. Je vhodný zejména pro neziskovky, které nemají nastavenou nebo jednoznačně definovanou značku.

Přihlásit se

Účastníci

1.

Máte další otázky?

Zajímá vás ke kurzu něco dalšího? Nenacházíte odpověď na své dotazy? Neváhejte se nám ozvat.

Daniela Syrovátková
Koordinátorka vzdělávání
+420 605 276 326
Sdílejte kurz:

Říkají o kurzu

Zuzana Loudová
Koordinátorka fundraisingu, Tamjdem, o.p.s.
„Workshop Strategie značky byl pro mě skvělým nakopnutím. Cením si super materiálů na místě i individuálního přístupu lektorky – bylo dost prostoru rovnou pracovat na úkolech a dostat k nim hned zpětnou vazbu. Chci se teď ke značce u nás v organizaci pravidelně vracet a revidovat ji!“
Sdružení VIA
Ashoka Česká republika
Právník a konzultant NNO
manGoweb
Zachraň jídlo
Coaching Systems & Academy of Coaching Excellence
NVC Brno & Masarykova univerzita
Fórum mobilních hospiců & Centrum paliativní péče
Člověk v tísni
Nadace Neziskovky.cz
Koordinátorka obsahu Grantového diáře

Děkujeme partnerům Světa neziskovek

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace