Konzultace projektových žádostí

Nevíte si rady s konkrétní projektovou žádostí? Potřebujete své otázky konzultovat s odborníkem? 

Chcete s žádostí o grant pomoci?

Nabízíme prostudování a posouzení obsahu rozpracované žádosti nebo jejího konceptu odborným konzultantem a konzultace hlavních doporučení k jejímu úspěšnému podání. Napište nám, s čím potřebujete pomoci – spojíme vás s odborníkem.

Konzultace proběhne buď osobně v Praze, nebo online podle domluvy. 

Cena: od 1.400 Kč bez DPH za 1 hodinu konzultace, účtuje se každá započatá půlhodina.

Mám zájem o konzultaci

Odesláním objednávky souhlasíte se zpracováním osobních údajů. Jak zacházíme s Vašimi údaji? 
Na váš dotaz odpovíme během 1 pracovního dne.

Pravidelně pro vás také připravujeme kurzy, které vás připraví na psaní úspěšných projektových žádostí od začátku až do konce. Podívejte se na aktuálně vypsané termíny.

S kým můžete své žádosti konzultovat?

Adéla Lančová

Konzultantka projektových žádostí

Adéla vystudovala Studia občanské společnosti na Fakultě humanitních studií UK. V neziskových organizacích se pohybuje od svých 17 let. Ve své praxi i jako konzultantka se nejraději věnuje přípravě projektových žádostí. Je praktická, vyhýbá se dlouhým řečem a jde rovnou k akci. Neziskový sektor vnímá jako základní prostor pro diskuzi veřejného zájmu a hledání společných řešení ve všech otázkách a na všech úrovních.

Lenka Bergmannová

Konzultantka projektových žádostí

Lenka se celou svou profesní dráhu pohybuje v neziskovém sektoru, stála u zrodu významných českých nadací, působila na Úřadu vlády v Sekci pro lidská práva při nastavování dotačních programů. V Nadaci Neziskovky.cz a Světě neziskovek se podílela na tvorbě a obsahu Grantového diáře. Věnuje se především institucionálnímu a firemnímu fundraisingu při vytipování vhodných dárců a přípravám ke zpracování projektu tak, aby byl úspěšný. Sama říká: „Psaní žádostí o granty a dotace v sobě spojuje více profesí a umu. Odvádíte práci detektivní při hledání vhodných výzev, musíte být schopný vypravěč a napsat poutavý příběh své organizace, který dárce zaujme, a v neposlední řadě musíte být schopný logistik, který nakonec vše poskládá do smysluplného celku."

Konzultace projektových žádostí

Nevíte si rady s vypracováním žádosti? Chcete se zorientovat v možnostech finanční podpory vašeho projektu? Rádi vám pomůžeme, ozvěte se nám.

Daniela Syrovátková
Akcelerátor, e-learning & vzdělávání na míru
+420 605 276 326
Svět neziskovek
Komunikace & sociální sítě
Konzultant kampaní, fundraisingu, mobilizace a engagementu
Impact Hub
Svět neziskovek
Lektor a konzultant NNO
Koordinátorka obsahu Grantového diáře
CRM pro neziskovky
DOMENA.cz
Svět neziskovek
Redaktorka Světa neziskovek

Děkujeme partnerům Světa neziskovek

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace