Komunikace vaší značky: Jak využít online na maximum

Kdy se vyplatí investovat do tvorby brandu a kdy má jít čistě o výkon? Jaké možnosti mají neziskovky, když chtějí nejen zaujmout, ale potřebují od lidí i interakci, dar nebo podporu?

V rámci workshopu si tyto otázky zodpovíme – na konkrétní komunikaci vaší organizace nebo projektu. Po lehkém teoretickém úvodu si ukážeme, jaké přínosy mají jednotlivé online kanály pro vaši značku a jak je co nejefektivněji využít v neziskové organizaci. Podíváme se detailně na přípravu reklamní kampaně. V průběhu workshopu zjistíte, jestli je pro vás lepší cestou budování sociálních sítí, obsahu na webu, nebo byste se raději měli propojit s influencerem. A ve finále si ukážeme, jak pracovat s různě malými/velkými rozpočty.

Lektor

Anna Mejsnarová

Taste

Anna Mejsnarová  vede strategické oddělení v digitální agentuře Taste. Specializuje se na tvorbu značek pod hlavičkou značky Lovebrand. Dříve působila jako vedoucí kreativního a social media týmu. Zkušenosti sbírala i jako konzultantka pro social obsah v TV Nova nebo jako Content Leader v digitální agentuře PRIA. Anna vám pomůže položit si správné otázky a najít řešení, se kterými budete umět dlouhodobě pracovat.

Registrace na kurz

Anna Mejsnarová
2 190 Kč
9.6.2022 od 9:00 – 9.6. 16:00
Praha
6 hodin
Určeno pro všechny středně pokročilé, kteří se věnují online komunikaci organizace, komunikačním kampaním a správě sociálních sítí. Kurz se hodí také pro ty, kteří zodpovídají za celou vnější komunikaci a komunikační strategii.

Přihlásit se

Účastníci

1.

Máte další otázky?

Zajímá vás ke kurzu něco dalšího? Nenacházíte odpověď na své dotazy? Neváhejte se nám ozvat.

Daniela Syrovátková
Koordinátorka vzdělávání
+420 605 276 326
Sdílejte kurz:
CRM pro neziskovky
Coaching Systems & Academy of Coaching Excellence
Konzultant & lektor
Litigo Communications
Redakce Světa neziskovek
Svět neziskovek
Online/digital marketing v Blueberry.cz
Konzultantka & lektorka
Právník a konzultant NNO
Karpatská nadace
Péče o klienty Grantového diáře

Děkujeme partnerům Světa neziskovek

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace