Základy finančního řízení pro neziskové organizace

Efektivní organizace dosahují co nejvyššího dopadu s co nejnižšími výdaji. Umíte si vypočítat a měřit, jak jste na tom ve své organizaci s výkonem? Chcete si nastavit smysluplný reporting, zorientovat se ve vazbách na účetnictví a najít tak lepší řeč s účetními? Standa Kutáček dlouhá léta pomáhá neziskovým organizacím se strategickým a finančním řízením, které je právě o hledání co nejefektivnější cesty k dosahování vysněného dopadu – důvodu, proč neziskovky vůbec existují. V březnu se toho ponoříme pěkně prakticky.

Lektor

Standa Kutáček

Konzultant & zakladatel Autonapůl

Standa je vystudovaný ekonom s dlouholetou zkušeností rozvoje a finančního řízení neziskových i ziskových organizací. Více než 10 let působil jako finanční ředitel Frank Bold. Založil a stále vede první český car sharing Autonapůl. Od roku 2001 aktivně pomáhá s procesy strategického plánování a jinými plánovacími procesy v různých organizacích a komunitách, je zkušeným facilitátorem. Rád s vámi zkonzultuje fundraisingovou strategii, crowdfundingovou kampaň, individuální fundraising a práci s dárci, nastavení ekonomického modelu vaší organizace. Jako doma je v rozpočtech a výhledech cash flow. Může vám pomoci hledat zdroje uvnitř organizace.

Registrace na kurz

Standa Kutáček
3 600 Kč
21.3.2024 od 9:30 – 21.3. 15:30
ČCE - Husův dům (Praha)
6 hodin (včetně oběda)
Kurz je určený pro ředitele, ředitelky a obecně vedení neziskovek, kteří se chtějí a potřebují zorientovat ve sledování financí a výkonu organizace a lépe si nastavit finanční plánování.

Přihlásit se

Účastníci

1.

Máte další otázky?

Zajímá vás ke kurzu něco dalšího? Nenacházíte odpověď na své dotazy? Neváhejte se nám ozvat.

Milena Jeřábková
Otevřené kurzy & konzultace
+420 730 517 966
Sdílejte kurz:
Sociální nadační fond hl. m. Prahy
Livesport
Konzultantka projektových žádostí
Institut pro památky a kulturu
Social media konzultantka
Fundraising & telefundraising
Sociální bankovnictví České spořitelny
Sociální bankovnictví České spořitelny
Greenpeace
Redakce Světa neziskovek
Saplinq o.z.
Impact Hub
Asociace společenské odpovědnosti

Děkujeme partnerům Světa neziskovek

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace