Procesy a spolupráce: Jak modelovat smysluplné postupy práce

Máte pocit, že by se některé pracovní postupy ve vaší organizaci daly zefektivnit a že byste mohli sobě i svým kolegům usnadnit život? Chcete si pomoci dobře nastavenými procesy a zvýšit tak dopad vaší práce? Během workshopu vyhodnotíte, kde je prostor pro zapojení procesů tak, aby práci skutečně usnadňovaly a neplýtvaly vaším časem. Naučíte se také procesy namodelovat a zapojit do života organizace.

Lektoři

Kateřina Švidrnochová

Digiskills

Kateřina je konzultantka a lektorka digitálních dovedností a designérka vzdělávacích procesů. Pomáhá týmům nastavovat strategie interní i externí komunikace, využívat efektivně nové technologie a zjednodušovat si práci i život díky digi nástrojům. Zaměřuje se na metodiky online vzdělávání a učící procesy. Má za sebou vedení desítek vzdělávacích a kulturních projektů v českých i mezinárodních týmech. Prošla neziskem, vzdělávacími institucemi, komerční sférou i univerzitním prostředím. Je součástí týmu Digiskills, který dělá revoluci v přístupu k modernímu online vzdělávání ve firmách jako je ŠKODA, ČSOB, LEGO, T-mobile, v Armádě spásy nebo třeba v Národním divadle.

Radka Bystřická

Sdružení VIA

Radka je ředitelkou neziskové organizace Sdružení VIA, kde se již 9 let zabývá technologickým rozvojem neziskového sektoru. Sdružení VIA se především skrze program TechSoup snaží o spojování světů technologií a společensky prospěšných aktivit tak, aby se násobil jejich dopad a docházelo k úspoře zdrojů. Je absolventkou oboru Informační systémy a technologie na Vysoké škole ekonomické. Dříve pracovala jako analytička a testerka v softwarovém vývoji.

Registrace na kurz

Kateřina Švidrnochová, Radka Bystřická
3 290 Kč
1.12.2022 od 9:30 – 1.12. 16:30
ČCE - Husův dům (Praha)
7 hodin
Kurz je určený pro všechny, kdo chtějí dodat práci řád, zefektivnit fungování svého týmu a přitom se neproměnit v technokratickou organizaci.

Přihlásit se

Účastníci

1.

Máte další otázky?

Zajímá vás ke kurzu něco dalšího? Nenacházíte odpověď na své dotazy? Neváhejte se nám ozvat.

Daniela Syrovátková
Koordinátorka vzdělávání
+420 605 276 326
Sdílejte kurz:
Lektor a freelancer
Social media konzultantka
Transparency International Slovensko & Slovenské centrum fundraisingu
Ředitelka a zakladatelka Centra LOCIKA
Nadace Via
Nadace Karla Janečka
Litigo Communications
Konzultant & lektor
Redaktorka Světa neziskovek
Lektor a konzultant NNO
Sdružení VIA
NVC Brno & Masarykova univerzita
Konzultantka projektových žádostí

Děkujeme partnerům Světa neziskovek

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace