ONLINE: E-mail marketing – efektivně a efektně

Ať už píšete klientům, nebo potenciálním podporovatelům, poutavý e-mail je základ efektivní komunikace každé neziskové organizace. Posuňte svůj e-mailový obsah o úroveň výš!

Usnadněte si práci a využijte naplno možnosti, které vám nabízí sofistikované mailingové nástroje, jako jsou Mailchimp, Ecomail a další. Pomůžeme vám zdokonalit se v ovládání nástroje, ale i v tom, jak psát e-maily, kterými získáte srdce čtenářů a které budou mít solidní klikanost i otevíranost.

Lektor

Jan Gregor

Svět neziskovek

Honza vede tým Světa neziskovek – do září 2023 se staral o finanční řízení a organizační rozvoj. Více jak 10 let vedl koalici Za snadné dárcovství – její priority jsou ve sdílení fundraisingových zkušeností mezi členskými organizacemi, networkingu a vedení komunikační kampaně Závěť pomáhá. V minulosti působil jako programový ředitel Nadace Via. Od roku 2006 se věnoval rozvoji individuálního fundraisingu v Hnutí DUHA - Friends of the Earth Czech Republic. Individuální fundraising je i téma, které Honza rád konzultuje a školí - obzvlášť ho baví hledat způsoby, jak utužovat vztahy s dárci. 

Honza byl zapojen mezinárodně jako viceprezident boardu Evropské fundraisingové asociace nebo třeba do sítě Legavision. V Čechách působí jako člen Výboru legislativa a financování při Radě Vlády pro nestátní neziskové organizace.

Registrace na kurz

Jan Gregor
1 500 Kč
18.6.2024 od 14:00 – 18.6. 17:00
online v ZOOMu
3 hod
Kurz je určený pro všechny, kdo mají v organizaci na starost e-mailový obsah a už mají zkušenost s několika rozesílkami v jakémkoli e-mail marketingovém nástroji (ideálně v Mailchimpu nebo v Ecomailu).

Přihlásit se

Účastníci

1.

Máte další otázky?

Zajímá vás ke kurzu něco dalšího? Nenacházíte odpověď na své dotazy? Neváhejte se nám ozvat.

Milena Jeřábková
Otevřené kurzy & konzultace
+420 730 517 966
Sdílejte kurz:
Redaktorka Světa neziskovek
DOMENA.cz
Sociální bankovnictví České spořitelny
Social media konzultantka
Svět neziskovek
Asociace společenské odpovědnosti
Litigo Communications
Fundraising & telefundraising
Koordinátorka obsahu Grantového diáře
Redakce Světa neziskovek

Děkujeme partnerům Světa neziskovek

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace