ONLINE: Datové schránky: efektivní využití a vychytávky

Aktuální kurzy Kurz již proběhl.

Datová schránka je velice šikovný nástroj, který vám může šetřit čas i peníze. Od ledna 2023 byla navíc povinně zřízena všem spolkům, nadacím, živnostníkům a některým fyzickým osobám, využívat ji je tedy nezbytně nutné. Naučte se s datovkou pracovat tak, abyste se vyhnuli nepříjemnostem a využili jste její možnosti naplno! Na webináři se budeme věnovat jednotlivým nastavením notifikací, aby vám neunikla už žádná důležitá zpráva či oznámení. Dozvíte se víc o datovém trezoru i o práci s přílohami. Datové schránky nemusí být nepříjemnou povinností, ale efektivním komunikačním nástrojem!

Webinářem vás provede Petr Vít, právník a dlouholetý spokojený uživatel řady datových schránek.

Lektor

Petr Vít

Právník a konzultant NNO

Mgr. Petr Vít je specialista na právo neziskových organizací, problematiku účetnictví a daní. Absolvoval právnickou fakultu Univerzity Karlovy v Praze. Pracuje jako finanční a právní poradce v soukromé sféře. Ve Světě neziskovek Petr pomáhá se zakládáním neziskovek, sestavováním smluv a konzultuje nejrůznější právní oříšky napříč neziskovým sektorem. Jako právník, lektor a konzultant spolupracuje také s Asociací veřejně prospěšných organizací ČR. Aktivně se zapojuje i do tvorby nové legislativy v oblasti neziskových organizací.

Máte další otázky?

Zajímá vás ke kurzu něco dalšího? Nenacházíte odpověď na své dotazy? Neváhejte se nám ozvat.

Milena Jeřábková
Otevřené kurzy & konzultace
+420 730 517 966
Sdílejte kurz:
FLEXJOBS CZ
Sdružení VIA
Impact Hub
Výkonnostní marketing & analytika
Ředitelka a zakladatelka Centra LOCIKA
NVC Brno & Masarykova univerzita
Livesport
Účetnictví pro neziskovky
Redakce Světa neziskovek
Fundraising & telefundraising
EDUin o.p.s.
Lektor a konzultant NNO
Velvyslanectví USA v Praze
Koordinátorka obsahu Grantového diáře

Děkujeme partnerům Světa neziskovek

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace