LinkedIn pro neziskovky: Jak budovat značku pro organizaci i pro sebe

LinkedIn je největší profesní sociální síť a nabízí neziskovkám velmi zajímavé možnosti. Je speciální nejen tím, jaké má uživatele (vzdělanější, bohatší, starší, na rozhodujících pozicích), ale i tím, že oproti jiným sítím není tak zahlcený obsahem a s poměrně nižší časovou dotací na něm lze organicky dosáhnout velmi zajímavého dosahu. Jádrem úspěchu jsou ovšem obvykle nejen stránky, ale hlavně osobní profily zapojených lidí. A právě na ně se budeme během školení soustředit.

Lektor

Adam Zbiejczuk

Komunikace & sociální sítě

Adam rád propojuje smysluplné projekty a zajímavé lidi prostřednictvím sociálních sítí. Těmi se profesionálně zabývá již 15 let. Začínal v mBank, kde měl na starost komunikaci po vstupu na český trh, sbíral zkušenosti v agenturách Ataxo a H1.cz, kde se podílel na vytvoření prvního loklálního nástroje na monitoring sociálních sítí, Ataxo Social Insider. Na volné noze se podílel na správě sociálních sítí pro značky jako BMW, Albatros Média, Somersby nebo CETIN. Je spolumajitelem komunikační agentury Influencer.cz, školí, přednáší a občas píše o sociálních sítích. Na LinkedInu je od roku 2005 a pomáhal s ním Masarykově univerzitě, PPF, KPMG, KKCG, Roche, ale také neziskovkám a freelancerům. 

Registrace na kurz

Adam Zbiejczuk
2 490 Kč
13.4.2023 od 9:30 – 13.4. 15:30
ČCE - Husův dům (Praha)
6 hodin
Kurz je určený primárně pro zakladatele*ky, nositele*ky příběhu a pro ty, kdo jsou v centru dění. Chcete-li začít využívat LinkedIn naplno, workshop vám padne na míru.

Přihlásit se

Účastníci

1.

Máte další otázky?

Zajímá vás ke kurzu něco dalšího? Nenacházíte odpověď na své dotazy? Neváhejte se nám ozvat.

Daniela Syrovátková
Specialistka vzdělávání
+420 605 276 326
Sdílejte kurz:
Redaktorka Světa neziskovek
Asociace společenské odpovědnosti
Kabinet CB
Svět neziskovek
Konzultantka projektových žádostí
Psycholožka a členka správní rady Nadace Neziskovky.cz
Greenpeace
Zachraň jídlo
Péče o klienty Grantového diáře
Ředitelka a zakladatelka Centra LOCIKA
České centrum fundraisingu
Institut pro památky a kulturu
Redaktorka Světa neziskovek

Děkujeme partnerům Světa neziskovek

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace