Grantový fundraising: Jak sestavit dobrou projektovou žádost

Začínáte s psaním projektových/grantových žádostí? Nebo jste již zkušeným fundraiserem/fundraiserkou? Pokud se řadíte do první skupiny, přinese vám tento kurz vše, co potřebujete pro vytvoření konkurenceschopné grantové žádosti. Vám zkušenějším zase nové tipy, vychytávky a neotřelé pohledy nebo přinejmenším ujištění, že vše děláte správně. Kurz není opakováním teorie, ale přehledem toho, co je v praxi ověřeno a funguje. Stěžejní část kurzu spočívá v praktickém nácviku.

Lektor

Petr Machálek

Konzultant a lektor

Petr vystudoval sociologii a politologii na Fakultě sociálních studií MU v Brně, kde v současné době učí kurzy Fundraising a projektový management, Dotační politiku EU a Občanské advokační kampaně. V neziskovém sektoru je aktivní od roku 2000. Působil mj. jako ředitel Hnutí DUHA a ředitel občanského sdružení Ratolest Brno. Spoluzaložil a vedl koalici Za snadné dárcovství, která se zaměřuje na odstraňování bariér v oblasti individuálního fundraisingu. Od března 2013 působí na „volné noze“ jako facilitátor, konzultant a lektor pro české i zahraniční nevládní organizace. Soustředí se na témata spojená s fundraisingem, PR a médii, plánováním a vedením občanských advokačních kampaní nebo organizačním rozvojem. Dále pak připravuje a facilituje strategická a fundraisingová plánování i jiné procesy, je spolupracovníkem několika českých nadací a dlouhodobě působí v Advokačním fóru Nadace OSF.

Registrace na kurz

Petr Machálek
3 890 Kč
25.4.2023 od 9:30 – 26.4. 16:30
Praha (bude upřesněno)
14 hodin
Kurz je určený pro začínající i zkušenější fundraisery a fundraiserky a všechny ty, kteří se podílejí na přípravě projektových/grantových žádostí.

Přihlásit se

Účastníci

1.

Máte další otázky?

Zajímá vás ke kurzu něco dalšího? Nenacházíte odpověď na své dotazy? Neváhejte se nám ozvat.

Daniela Syrovátková
Koordinátorka vzdělávání
+420 605 276 326
Sdílejte kurz:

Řekli o nás

Michaela Číhalíková
Zachraň jídlo, z. s.
„Díky za skvělý přístup lektora a obohacující zkušenost. Z kurzu si odnáším spoustu praktických znalostí a rovnou i zpětnou vazbu na svůj projektový záměr, který jsme v rámci kurzu vytvořili. Interaktivní vedení kurzu mi velmi vyhovovalo a Petrův vhled z "druhé strany" jako hodnotitele grantových žádostí vnímám jako nejvíc přínosný.“

Aktuální grantové výzvy

Podpora volnočasových aktivit pro mládež

Výše grantu: 20 000 Kč - 50 000 Kč
Datum nejbližší uzávěrky: 6. 1. 2023 | Zobrazit výzvu

Podpora v oboru skladatelském, interpretačním, v oboru muzikologie

Datum nejbližší uzávěrky: 15. 1. 2023 | Zobrazit výzvu

Podpora lékařů v paliativní péči

Výše grantu: max 20 000 Kč
Datum nejbližší uzávěrky: 16. 12. 2022 | Zobrazit výzvu
Redakce Světa neziskovek
Svět neziskovek & koalice Za snadné dárcovství
Yes4Grow!
Ředitelka a zakladatelka Centra LOCIKA
Rekonstrukce státu
Redaktorka Světa neziskovek
Amnesty International ČR
Coaching Systems & Academy of Coaching Excellence
Nadace Via

Děkujeme partnerům Světa neziskovek

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace